My

Jesteśmy ekipą, której drugie imię to gry miejskie.  W naszym zespole znaleźć można różne profesje i różne osobowości, są geografowie, pedagodzy, historycy, kulturoznawcy, są instruktorzy harcerscy, wolontariusze w organizacjach charytatywnych, muzycy, kabareciarze. Każdy z nas ma niespożyte zasoby energii nieustannie trawionej na organizowaniu kolejnych gier.
Wszyscy mamy jeden cel – zmieniać świat na lepsze robiąc gry miejskie. Staramy się wywoływać uśmiech na twarzy graczy – ten uśmiech jest dla nas najcenniejszym wynagrodzeniem. Gry miejskie to dla nas przede wszystkim sposób na życie.
Departament Gier jest częścią Łódzkiego Stowarzyszenia Inicjatyw Miejskich “Topografie”.

Zespół:

Nadkierownik Vojislav Radojičić

Absolwent wydziału Nauk Geografcznych oraz kierunku Gospodarka Przestrzenna Uniwersytetu Łódzkiego. Muzyk, twórca i aktor kabaretowy, współzałożyciel kabaretu KIHA oraz zespołu Maszyny. Aktywny działacz ŁSIM Topografie, gdzie współorganizował kilkanaście gier miejskich (między innymi Łap złodzieja, Przestudiuj Łódź, Łódźbój, InsynUŁacje, Pożeracze czasu, JARACZej nie zabiłem, grAwangarda). Zajmował się również współorganizacją pikników kulturalnych na Księżym Młynie i Bałutach.

Specjalistka do spraw pełnej komplikacji Joanna Ufnalska

Absolwentka Gospodarki Przestrzennej wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, była harcerka. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Topografie, przelewa Łódź na stronę Miejscownik.org. Współorganizator kilku gier miejskich, koordynator gry AlgoryT(uwi)m i Bicyklon. Pasjonatka podróży i lat ‘ 20 XX w., zakochana w Bieszczadach. Uciekinierka z wyścigu szczurów, gdzie nie zamierza wracać.

Piotr Lipski

 

Na emigracji:

Starszy Brygadier Michał Grelewski

Sekretarz i współtwórca Stowarzyszenia Topografie. Instruktor ZHR. Twórca i koordynator wielu łódzkich gier miejskich i pozałódzkich gier miejskich. Uczestnik i współtwórca festiwali: PlayPublik w Berlinie i Krakowie, Lets Play Poznań w Poznaniu. Od 2013 w Sankt Petersburgu, w projektach growych współpracuje z Instytutem Polskim oraz organizacją Arts4City.

Jeśli chcecie państwo się z nami skontaktować, proszę śmiało pisać lub dzwonić:
gra@departamentgier.pl

vojislav@departamentgier.pl
+48 796 663 706

joanna@departamentgier.pl
+48 509 806 646

Zostaw wspomnienie z gry albo inny komentarz