Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Myśl niekreatywnie albo giń!

2022-07-03 @ 12:00 - 13:30

O grze This is rotating text

Tutaj kreatywne myślenie to Wasz wróg. Żeby wygrać w tej grze, musicie myśleć tak jak tłum. Każde zadanie, które otrzymacie ma wiele rozwiązań, ale Wy musicie znaleźć najbardziej pospolite z nich. Sprawdźcie, jak zwykli potraficie być!
Wszystko nadzorować będą Inspektorzy ds. Kreatywnego Myślenia. Przybędą do Łodzi specjalnie z Miastowa – miasteczka, w którym kreatywność i sztuka są zakazane. Nie mają konkurencji w swoim fachu. Nie umknie im nawet najmniejsze odejście od schematu.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o miejscu, z którego pochodzą i poznać świat gry, sprawdźcie podcast Słuchaj Uważnie na anchor.fm/pozapudelko

O autorach This is rotating text

POZAPUDEŁKO

Emilia i Filip to młodzi twórcy rzeczy kreatywnych. Ich współpraca zaczęła się przy kanale Pozapudełko na YouTube, który zainspirował ich aktualną działalność. Filip stworzył podcast Słuchaj Uważnie, a Emilia spełnia się w sztuce performance’u. Na zaproszenie Festiwalu Raban postanowili połączyć siły, tworząc grę miejską, która przeniesie niekreatywny świat podcastu do Łodzi.

Zapisz się This is rotating text

Gra zespołowa, zespoły 1-5 osób

Prosimy o zgłoszenie, jeśli w grze jest potrzebna pomoc // asysta dla osoby niepoełnosprawnej: gra@departamentgier.pl

Szczegóły

Data:
2022-07-03
Godzina:
12:00 - 13:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Pasaż Rubinsteina
Pasaż Rubinsteina
Łódź, Poland
+ Google Map