Scroll Top
Rezerwujcie pierwszy weekend lipca!
Kilkanaście gier przygotują dla was nie tylko twórcy z Polski i Departament Gier (czyli my), ale też – między innymi – z Wielkiej Brytanii i Słowenii!
Rozkład jazdy już niebawem, dogrywamy ostatnie szczegóły. Możemy poinformować Cię zaraz, kiedy tylko będzie dostępny – zostaw maila!
Serwus!
ZAPISZ SIĘ:
FESTIWAL JUŻ ZA:
Days
Hours
Minutes
Seconds

Gry towarzyszą nam od zawsze, a rozgrywanie ich w przestrzeni miejskiej pozwala spojrzeć zarówno na tkankę miasta jak i na relacje jego mieszkańców z niestandardowej i ciekawej perspektywy. Wspólne granie jest idealnym momentem by spotkać się, bawić, ale również zastanowić się jak wyglądają relacje między ludźmi przebywającymi w tej samej przestrzeni i jak miejsce wpływa na nasze postrzeganie świata.

Pierwszy festiwal Raban organizowaliśmy w 2019 roku. Zobacz jak było. 

W tym roku na festiwalu Festiwalu Gier Miejskich RABAN chcemy zastanowić się nad tematem sąsiedztwa i naszych relacji z sąsiadami. Kogo nazywamy sąsiadami i jak się wobec nich odnosimy. Jak budowane są tego typu relacje i jak zobaczyć sąsiadów wśród setek anonimowych ludzi, których codziennie mijamy na ulicach, widzimy w autobusach czy tramwajach.

Chcesz nam pomóc? 

Zgłoś się

W PRZYGOTOWANIU