Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poza Pudełko

czerwiec 30 - lipiec 3

Tutaj kreatywne myślenie to Wasz wróg. Żeby wygrać w tej grze, musicie myśleć tak jak tłum. Każde zadanie, które otrzymacie ma wiele rozwiązań, ale Wy musicie znaleźć najbardziej pospolite z nich. Sprawdźcie, jak zwykli potraficie być!
Wszystko nadzorować będą Inspektorzy ds. Kreatywnego Myślenia. Przybędą do Łodzi specjalnie z Miastowa – miasteczka, w którym kreatywność i sztuka są zakazane. Nie mają konkurencji w swoim fachu. Nie umknie im nawet najmniejsze odejście od schematu.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o miejscu, z którego pochodzą i poznać świat gry, sprawdźcie podcast Słuchaj Uważnie na anchor.fm/pozapudelko

pozalogo
Poza Pudełko
Filip Pisarski, Emilia Tobjańska

Emilia i Filip to młodzi twórcy rzeczy kreatywnych. Ich współpraca zaczęła się przy kanale Pozapudełko na YouTube, który zainspirował ich aktualną działalność. Filip stworzył podcast Słuchaj Uważnie, a Emilia spełnia się w sztuce performance’u. Na zaproszenie Festiwalu Raban postanowili połączyć siły, tworząc grę miejską, która przeniesie niekreatywny świat podcastu do Łodzi.

Szczegóły

Początek:
czerwiec 30
Koniec:
lipiec 3

Organizator

Poza Pudełko
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Łódź